KONST / Litografier / Färglitografi 8692073
nr 869 2073
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), EA 9/ 15, signerad, motivet: 70x48
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2014
kl 20:39:59
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner